Nanolab Rozprašovač prázdná lahev bílá 350ml

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
0.35 l
Hmotnost
0.2 kg

Parametry produktu

Objem
0.35 l
Hmotnost
0.2 kg

Popis produktu

  • Prázdná lahev rozprašovač, objem 350 ml, barva: bílá, tyrkysová, růžová
  • Rzprašovač: můžete nastavit silný nebo jemný rozprašovací proud.

Uzávěr: - rozprašovač (v ceně)

Materiál výrobku díky jeho vlastnostem, zejména pro výborbou chemickou a mechanickou odolnost, se s ním můžeme setkat např. v potravinářském, textilním a chemickém průmyslu, v laboratořích. Mezi klíčové vlastnosti polypropylenu PP patří zdravotní nezávadnost, nepoddajnost, pevnost, a to i přes jeho nízkou hmotnost, dále odolnost vůči teplu a nízká hořlavost. Polypropylen je dobře svařitelný, ohybatelný a dobře se obrábí, naproti tomu se ale obtížně lepí.

Polypropylen není díky svému složení náchylný k vnitřnímu pnutí a je odolný proti UV záření, působení olejů, organických rozpouštědel a alkoholu, zato se dobře rozpouští v xylenech či tetrahydronaftalenu.

Minimální nákup 10 ks

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.